Lesznowolska Liga 6-stek – edycja 2

8 września @ 14:00 - 18:00

1900zł

Rusza 2 edycja Lesznowolskiej Ligi 6-stek!

Wszystkie chętne drużyny zapraszamy do rejestracji. Szukamy 10 drużyn po 10-15 zawodników. Zapisy trwają do 30 sierpnia 2024 r. Więcej szczegółów: https://lesznowolskaliga6-stekvol2.grwebsite.pl

Przewidywany start rozgrywek 8 września!

Nowa lokalizacja: ul. Ks. Henryka Słojewskiego 1, 05-552 Łazy.

Informacje ogólne:

• Rywalizacja w systemie każdy z każdym;
  • Spotkania będą się odbywać w niedziele o godzinach: 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 i 18.00;
  • Mecze podzielone będą na dwie połowy po 25 minut;Minimalna liczba meczów: 9;
  • Każdy mecz będzie się odbywać pod okiem sędziego i obserwatora, którzy zanotują wyniki, strzelców bramek, najlepszego asystenta oraz bramkarza.
  • Najlepszy strzelec, asystent i bramkarz otrzymają nagrody!
  • Podczas meczów zapewniona będzie opieka medyczna.
  • Każda kolejka będzie miała fotorelację.

Koszt uczestnictwa: 1900 zł za drużynę na całą edycję Lesznowolskiej Ligi 6-stek.