Komisje merytoryczne

SKŁAD KOMISJI VIII KADENCJI

Komisja Rewizyjna

  • Filipowicz Tomasz – Przewodniczący komisji
  • Osiński Piotr – Wiceprzewodniczący komisji
  • Kwiatkowski Grzegorz – członek komisji
  • Obłucka Bożena – członek komisji
  • Kochanowska-Cydzik Aneta – członek komisji (od 24.02.2022 r.)


Komisja Polityki Gospodarczej

  • Maciejak Marta Natalia – Przewodnicząca komisji
  • Socha Mariusz – Wiceprzewodniczący komisji
  • Borowski Konrad- członek komisji
  • Gawęda Justyna- członek komisji
  • Grochala Łukasz- członek komisji
  • Klimaszewski Krzysztof – członek komisji
  • Kwiatkowski Grzegorz- członek komisji
  • Lasek Anna- członek komisji
  • Łupiński Krzysztof – członek komisji
  • Osiński Piotr- członek komisji
  • Soszyński Bartłomiej – członek komisji
  • Wiśniewski Jerzy- członek komisji


Komisja Polityki Społecznej 

  • Wiśniewski Jerzy- Przewodniczący komisji
  • Małek Izabela- Wiceprzewodnicząca komisji
  • Bobrowska Małgorzata – członek komisji
  • Klimaszewski Krzysztof – członek komisji
  • Kochanowska-Cydzik Anita – członek komisji
  • Kwiatkowski Grzegorz- członek komisji
  • Łupiński Krzysztof- członek komisji
  • Łyszcz Magdalena – członek komisji
  • Obłucka Bożena- członek komisji
  • Vasilopoulou Dorota- członek komisji


Komisja Polityki Przestrzennej, Rolnej i Urbanistyki

  • Klimaszewski Krzysztof – Przewodniczący komisji
  • Bobrowska Małgorzata- Wiceprzewodnicząca komisji
  • Borowski Konrad- członek komisji
  • Filipowicz Tomasz- członek komisji
  • Gawęda Justyna- członek komisji
  • Gonsowski Grzegorz- członek komisji
  • Grochala Łukasz- członek komisji
  • Kochanowska-Cydzik Anita- członek komisji
  • Łyszcz Magdalena – członek komisji
  • Maciejak Marta Natalia- członek komisji
  • Socha Mariusz – członek komisji
  • Vasilopoulou Dorota- członek komisji
  • Wiśniewski Jerzy- członek komisji


Komisja Statutowa

  • Łyszcz Magdalena – Przewodnicząca komisji
  • Vasilopoulou Dorota- Wiceprzewodnicząca komisji
  • Bobrowska Małgorzata- członek komisji
  • Borowski Konrad- członek komisji
  • Kochanowska-Cydzik Anita- członek komisji
  • Obłucka Bożena- członek komisji
  • Soszyński Bartłomiej – członek komisji


Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  • Gawęda Justyna- Przewodnicząca komisji
  • Borowski Konrad- Wiceprzewodniczący komisji
  • Kochanowska-Cydzik Anita- członek komisji
  • Łyszcz Magdalena – członek komisji
  • Małek Izabela- członek komisji
  • Obłucka Bożena- członek komisji
  • Soszyński Bartłomiej – członek komisji
POWRÓT