Komisje merytoryczne

SKŁAD KOMISJI IX KADENCJI

Komisja Rewizyjna

  • Adamiak Grzegorz Robert – Przewodniczący komisji
  • Augustyniak Sylwester – członek komisji
  • Filipowicz Tomasz – członek komisji
  • Hyży Dorota Agata – członek komisji
  • Muranowicz Agnieszka – członek komisji

Komisja Polityki Gospodarczej

  • Tkaczyk Konrad Przemysław – Przewodniczący komisji
  • Ignacak Izabela – Wiceprzewodnicząca komisji
  • Adynowski Wojciech Ryszard – członek komisji
  • Augustyniak Sylwester – członek komisji
  • Brzezińska Małgorzata – członek komisji
  • Kania Marcin – członek komisji
  • Korlak Bożenna – członek komisji
  • Muranowicz Agnieszka – członek komisji
  • Soszyński Bartłomiej – członek komisji

Komisja Polityki Społecznej 

  • Hyży Dorota Agata – Przewodnicząca komisji
  • Augustyniak Sylwester – Wiceprzewodniczący komisji
  • Brzezińska Małgorzata – członek komisji
  • Brzostowska Edyta Magdalena – członek komisji
  • Dziedzic Jacek – członek komisji
  • Ignacak Izabela – członek komisji
  • Klimaszewski Krzysztof – członek komisji
  • Olkowski Paweł – członek komisji
  • Sola-Manowska Agnieszka Maria – członek komisji

Komisja Polityki Przestrzennej, Rolnej i Urbanistyki

  • Tyszek Robert Jacek – Przewodniczący komisji
  • Brzostowska Edyta Magdalena – Wiceprzewodnicząca komisji
  • Borowski Konrad – członek komisji
  • Łapińska Magdalena Agnieszka – członek komisji
  • Muranowicz Agnieszka – członek komisji
  • Olkowski Paweł – członek komisji
  • Sola-Manowska Agnieszka Maria – członek komisji
  • Soszyński Bartłomiej – członek komisji

Komisja Statutowa

  • Łapińska Magdalena Agnieszka – Przewodnicząca komisji
  • Adynowski Wojciech Ryszard – Wiceprzewodniczący komisji
  • Brzostowska Edyta Magdalena – członek komisji
  • Dziedzic Jacek – członek komisji
  • Filipowicz Tomasz – członek komisji

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  • Sola-Manowska Agnieszka Maria – Przewodnicząca komisji
  • Adamiak Grzegorz Robert – Wiceprzewodniczący komisji
  • Adynowski Wojciech Ryszard – członek komisji
  • Korlak Bożenna – członek komisji
  • Tyszek Robert Jacek – członek komisji
POWRÓT