×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Autostopem przez świat” spotkanie Klubu Podróżnika Po Horyzont

3 kwietnia @ 19:00 - 20:30

Bezpłatnie

W środę 3 kwietnia o godz. 19.00 odbędzie się spotykanie Klubu Podróżnika Po Horyzont pt. „Autostopem przez świat”. Zapraszamy do filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny!

Naszym gościem będzie Mariusz Kurc, osoba niezwykła – podróżnik, który za swój ulubiony środek lokomocji wybrał autostop, dzięki któremu przejechał większość z odwiedzonych 133 krajów. Autor książki pt. „Na obrzeżach świata – w centrum życia”.

„Kto wyjeżdżając z domu dobrze wie, co chce zobaczyć, przeżyć, odczuć, a oprócz tego ma przygotowanie merytoryczne, ten zwiedza świat. Kto zaś przemierza przestrzenie bez sprecyzowanego celu, nie bacząc na trudy i niebezpieczeństwa, a pragnie przy tym podążać dalej i dalej, nie wiedząc, co tam zastanie – ten podróżuje”.

Nasz prelegent kładzie nacisk na bezpośrednie interakcje i kontakt z lokalną społecznością, otwierając się tym samym na to co nieznane. Nie oczekując i chłonąc to, co dostaje w prezencie, czerpie z podróży całym sobą, na każdym kroku doświadczając ciekawych zwrotów prowadzących do celu.

 

Mężczyzna daje jeść małpie.

Szczegóły

Data:
3 kwietnia
Godzina:
19:00 - 20:30
Koszt:
Bezpłatnie
https://gok-lesznowola.pl/wydarzenie/klub-podroznika-po-horyzont-mariusz-kurc-autostopem-przez-swiat,1240

Miejsce wydarzenia

Filia GOK Lesznowola Mysiadle
Topolowa 2
Mysiadło, Mazowieckie 05-500 Poland
Telefon:
504 192 208
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia
Skip to content