×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Lato z Kinem Sferycznym – Mysiadło

12 sierpnia 2022 @ 11:00 - 12:30

Bezpłatnie

W piątek 12 sierpnia zapraszamy dzieci na wyjątkowe seanse w sferycznym kinie pod kątem 360º: Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Obowiązują zapis: 504 192 208

11.00-11.30 ASTRONAUCI Z PRZYPADKU (wiek uczestników: 7+)

Małe roboty jadą na wycieczkę klasową z przyjaciółmi. Myślą, że to będzie nudny wykład. Główni bohaterowie filmu przeżyją znacznie więcej w tej podróży niż się spodziewali… Roboty nagle staną się przypadkowymi astronautami i wyruszą na cudowną przygodę, aby odkryć Ziemię, Słońce i Księżyc!

Zapraszamy widzów „Przypadkowych astronautów” do podróży niesamowitym statkiem kosmicznym w celu zbadania tajemniczych ciał niebieskich. Nasi mali widzowie nie tylko będą mieli okazję wziąć udział w wyścigu na powierzchni Księżyca, ale będą mogli zobaczyć, jak nasi astronauci zbierają próbki asteroidów, doświadczają i przetrwają burze słoneczne, zrozumieją wyjątkowość i piękno Ziemi.

12.00-12.30 DWA SZKIEŁKA (wiek uczestników: 10+)

Teleskop, po raz pierwszy odkrył przed nami ogromną i pełną tajemnic galaktykę. W tym filmie dowiemy się co to jest teleskop i jak jest zbudowany. Usłyszymy jak dawniej ludzie wierzyli, że Ziemia jest centrum galaktyki i że wszystko krąży dookoła niej, a później, dowiedzieli się, że według teorii Kopernika, to Słońce jest w centrum układu słonecznego.

Obracające się po kopule obrazy i spadające gwiazdy sprawiają, że film ten staje się niesamowicie realistycznym widowiskiem.

O KINIE SFERYCZNYM:

W kinie Sferycznym dzieci znacznie lepiej rozumieją i zapamiętują przekazywaną im wiedzę, poprzez atrakcyjne widoki, niesamowite efekty dźwiękowe i przekonywujące głosy lektorów. W trakcie pokazu widzowie oglądają trójwymiarową przestrzeń, która zmienia u odbiorcy wizualne i fonetyczne odczucia. Przestrzeń kosmiczna, spadające gwiazdy, głębia oceanu, a do tego obracający się obraz, tworzą realistyczne widowisko. Te wszystkie efekty umożliwiają dzieciom przyswojenie jak największej ilości informacji, wiadomości są dostarczane widzom nie tylko za pomocą kolorowych efektów wizualnych, niesamowitych efektów dźwiękowych, ale także pod kątem 360°.

 

Na obrazku znajduje się popcorn, napój, dwa bilety i napis FREE.

Szczegóły

Data:
12 sierpnia 2022
Godzina:
11:00 - 12:30
Koszt:
Bezpłatnie
https://www.gok-lesznowola.pl/wydarzenie/lato-z-kinem-sferycznym-mysiado,1030

Miejsce wydarzenia

Filia GOK Lesznowola Mysiadle
Topolowa 2
Mysiadło, Mazowieckie 05-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
504 192 208
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia
Skip to content