×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Magdalence

24 października 2023 @ 19:00 - 20:30

Bezpłatnie
We wtorek 24 października 2023 r. o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Magdalence – tematem przewodnim będzie książka „Madonna w futrze” aut. Sabahattina Alego. Zapraszamy do siedziby głównej GBP w Lesznowoli, ul. Lipowa 28.
Piękny obraz uderzająco podobny do renesansowego dzieła jest punktem zapalnym historii. Zachwycony nim młody Turek, który uczy się w Berlinie, poznaje autorkę owego dzieła i zakochuje się. Piękna, pełna namiętności historia miłosna to jednak nie jedyny temat powieści Sabahattina Alego. Pisarz oddaje również nastroje panujące w powojennych Niemczech oraz odmalowuje społeczeństwo owego kraju.
Chętnych do udziału w spotkaniu poświęconym „Madonnie w futrze” zapraszamy po wcześniejszy odbiór lektury do Biblioteki w Magdalence. Spotkanie zorganizowane we współpracy z Instytutem Książki.
Dodatkowo dla chętnych „Chłopki” autorstwa Kuciel-Frydryszak Joanny.
Omawiana książki są dostępne w naszych bibliotekach. Z Instytutu Książki posiadamy 10 egzemplarzy książek „Madonna…” dla stałych klubowiczów. Książki dostępne są także na Legimi.

Szczegóły

Data:
24 października 2023
Godzina:
19:00 - 20:30
Koszt:
Bezpłatnie
https://bp-lesznowola.pl/event/spotkanie-dyskusyjnego-klubu-ksiazki-w-magdalence-6/

Miejsce wydarzenia

Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli z siedzibą w Magdalence
ul. Lipowa 28
Magdalenka, mazowieckie 05-506 Poland
Telefon:
22 736 19 34
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia
Skip to content