×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szpilki pod wodą. Klub Podróżnika po Horyzont

10 października 2022 @ 19:00 - 20:30

Bezpłatnie

W poniedziałek 10 października 2022 r. o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Klubu Podróżnika Po Horyzont pt. Szpilki pod wodą. Zapraszamy do filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny!

MARGITA ŚLIZOWSKA to współczesna Kobieta Renesansu.

Aktorka: zagrała w wielu spektaklach muzycznych (m.in. w teatrze Rampa, Syrena, Komedia) w reżyserii Jerzego Satanowskiego czy Macieja Wojtyszki. Można zobaczyć ją w drugoplanowych rolach wielu seriali telewizyjnych. Jest również autorką scenografii i kostiumów do kilku spektakli muzycznych.

Wokalistka: laureatka 21 nagród ogólnopolskich festiwali piosenki. Od lat koncertuje z własnym recitalem pt. “Malarze słowa”. Muzyk: absolwentka warszawskiej PSM I st. w klasie fortepianu i perkusji. Współpracowała z wieloma gwiazdami scen polskich m.in. z Urszulą, Elektrycznymi Gitarami czy Natalią Kukulską.

Jurorka polsatowskiego talent show “Śpiewajmy razem All Together Now”. Certyfikowana trenerka pracy z głosem i oddechem. Uczy śpiewać.

Jej wielką (oprócz sceny) pasją jest nurkowanie. Jest nie tylko instruktorem nurkowania i pierwszej pomocy przedmedycznej EFR ale także technicznym nurkiem wrakowym i jaskiniowym. Zapraszamy na niezwykłą podróż do krainy Syrenki. Na podwodny spacer na szpilkach z Margitą. “Z pasją do głębi”.

 

Kobieta numer pod wodą.

Szczegóły

Data:
10 października 2022
Godzina:
19:00 - 20:30
Koszt:
Bezpłatnie
http://www.gok-lesznowola.pl/wydarzenie/szpilki-pod-woda-klub-podroznika-po-horyzont,1061

Miejsce wydarzenia

Filia GOK Lesznowola Mysiadle
Topolowa 2
Mysiadło, Mazowieckie 05-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
504 192 208
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia
Skip to content