×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty teatralne dla opiekunów grup z terenu gminy Lesznowola

11 stycznia @ 12:00 - 17:00

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zgłoszeniem grupy do udziału w 16. Gminnych Teatraliach Lesznowolskich zapraszamy na Warsztaty inauguracyjne, które odbędą się 11 stycznia 2024 r., w godz. 12.00-17.00 w sali konferencyjnej w Restauracji Oycowizna w Lesznowoli.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów. Zapisy telefonicznie w biurze GOK – tel. 504 192 208

Podczas warsztatów poznamy zasady pracy z grupą, pobawimy się w teatr i zintegrujemy środowisko zainteresowane teatrem z naszej gminy.

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli i Biblioteka Lesznowola zapraszają do udziału w reaktywowanych po 5 latach 16. Gminnych Teatraliach Lesznowolskich. Zapraszamy dziecięce grupy teatralne szkół podstawowych, świetlic i przedszkoli. Przegląd odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2024 r.  w filii GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8.

Celem Przeglądu jest prezentacja, konfrontacja, wymiana doświadczeń, ocena i promocja dokonań artystycznych amatorskich grup i zespołów teatralnych. Każdy zakwalifikowany zespół otrzyma wsparcie w postaci warsztatów dla opiekunów grup, konsultacji ze specjalistami oraz dofinansowanie do zakupu kostiumów i dekoracji (szczegóły: regulamin).

karta zgłoszenia teatralia 2024

Informacje, regulamin oraz kartę zgłoszeń można pobrać ze strony internetowej www.gok-lesznowola.pl lub bp-lesznowola.pl

Dzieci grają przedstawienie na scenie pt. Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków.

Miejsce wydarzenia

Restauracja Oycowizna
Słoneczna 241
Lesznowola, mazowieckie 05-506 Poland
Telefon:
602557357
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia
Skip to content