×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 1 min.

W dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego nie trzeba będzie kasować biletów w pojazdach Warszawskiego Transportu Publicznego.

Pasażerowie będą mogli skorzystać bezpłatnie z komunikacji miejskiej w granicach 1. i 2. strefy biletowej tylko w niedzielę 9 czerwca – tego dnia odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego.

W ramach oferty Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD w tym dniu podróże będą bezpłatne również w pociągach WKD (w granicach 1 strefy biletowej) oraz w pociągach Kolei Mazowieckich (w 1+2 strefie biletowej).

Więcej informacji na stronie: Warszawskiego Transportu Miejskiego

Ponadto mieszkańcy Jazgarzewszczyzny, Łozisk oraz Janczewic będą mogli skorzystać z dodatkowej linii autobusowej na trasie: Łoziska/Jazgarzewszczyzna (przystanek ul. Leśna), Kolonia Lesznowola, Lesznowola, Janczewice, Podolszyn (świetlica-lokal OKW) i tą samą trasą powrót. Planowane są 4 pełne kursy.

Niezależnie od uruchomienia dodatkowej linii autobusowej, w dniu wyborów na terenie gminy Lesznowola, będzie funkcjonował gminny transport publiczny zgodnie z rozkładem jazdy dostępnym na stronie Urzędu Gminy Lesznowola w zakładce „Strefa Mieszkańca-Transport publiczny” pod linkiem: https://lesznowola.pl/transport-publiczny/

Skip to content