×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 1 min.

W środę 19 kwietnia br. w godz. 10.00-13.00 odbędą się bezpłatne konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich. Zapraszamy do budynku Urzędu Gminy Lesznowola, ul. Gminna 60.

Bezpłatne spotkanie w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego prowadzone będzie w formie konsultacji bezpośrednich i będzie skierowane do wszystkich osób zainteresowanych realizacją projektów przy wsparciu ze środków Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Specjaliści ds. funduszy europejskich udzielą fachowej i merytorycznej odpowiedzi na pytania m.in. w zakresie możliwości uzyskania dofinansowania i procesu aplikowania, a także realizacji i rozliczania projektów. Podczas takiego spotkania zostaną rozdane materiały informacyjno – promocyjne. Informacja na temat Mobilnego Punktu Informacyjnego zostanie zamieszczona na stronach www.funduszedlamazowsza.eu oraz na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl zgodnie ze standardami funkcjonowania mazowieckiej sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Poniżej link z informacją o naszym spotkaniu na stronie Fundusze dla Mazowsza: https://www.funduszedlamazowsza.eu/wydarzenie/mobilne-punkty-informacyjne-organizowane-w-wojewodztwie-mazowieckim-w-kwietniu-2/

Plakat w sprawie konsultacji dotyczących Funduszy Europejskich.
Skip to content