×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 2 min.

Ruszyło głosowanie do 4 edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza – projekty można wybierać do 18 czerwca. Wyniki zostaną ogłoszone do 30 czerwca br.

Każdy mieszkaniec województwa mazowieckiego może oddać 2 głosy – jeden na projekt z puli ogólnowojewódzkiej i jeden z podregionalnej.

W imieniu osoby niepełnoletniej głos oddaje opiekun prawny. Głosować można internetowo za pośrednictwem platformy bom.mazovia.pl, a także w siedzibie urzędu lub w jego delegaturach.

Wystarczy wejść na platformę: https://bom.mazovia.pl/glosowanie i kliknąć przycisk „Rozpocznij głosowanie”. Kolejny krok to podanie danych, takich jak: imię, nazwisko, miejscowość, powiat, numer telefonu komórkowego. Następnie należy wybrać jeden projekt z puli ogólnowojewódzkiej i jeden z podregionalnej. Do oddania głosu konieczny jest telefon komórkowy, na który zostanie wysłany kod weryfikacyjny. Jeden numer telefonu może posłużyć do głosowania dla maksymalnie trzech osób. Głosowanie jest bezpłatne.

Zachęcamy do głosowania na projekty z Regionu Warszawskiego Zachodniego, w szczególności te z naszej najbliższej okolicy, m.in.:

  • nr 36 Projekt i budowa brakującego odcinka ścieżki pieszo-rowerowej na DW721 w m. Sękocin Las,
  • nr 78. Sensoplastyka dla Smyka – warsztaty dla dzieci w wieku od 6 miesiąca życia do 3/4 lat z pow. piaseczyńskiego,
  • Nr 81. AerialJoga – zajęcia jogi przy użyciu delikatnych tkanin podwieszonych pod sufitem w placówkach na terenie gminy Piaseczno,
  • nr 174. Aktywne lato –  Festiwalu Gier Piłkarskich dla dzieci z roczników 2011-2016,
  • nr 453. Przez zabawę do zdrowia! Sensoryka na świeżym powietrzu – Stocer dla dzieci – rewitalizacja terenów zielonych i patio wokół Szpitala MCR STOCER w Konstancinie Jeziornie,
  • nr 496. Happy set – różowe pojemniki z podpaskami i środkami czystości dla dziewczynek w szkołach.

Wyniki zostaną ogłoszone do 30 czerwca br.

Skip to content