×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 2 min.

5 czerwca

MAMMO-MED Sp. z o.o. Centrum Diagnostyki i Usług Medycznych

MAMMO-MED Sp. z o.o. Centrum Diagnostyki i Usług Medycznych informuje o możliwości wykonania kontrolnego badania mammograficznego w Ramach Programów Profilaktycznych NFZ w miejscowości Lesznowola w dniu 5 czerwca 2024 r.

Zapraszamy Panie w wieku 45-74 lat, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały badania mammograficznego (dla Pań, u których wystąpił nowotwór piersi w najbliższej rodzinie badanie finansowane jest przez NFZ co 12 miesięcy).

Mammobus będzie czekał w dniu 5 czerwca (środa) 2024 r. przy Urzędzie Gminy Lesznowola ul. Gminna 60 w godz. 9.00-12.00

Konieczna jest wcześniejsza rejestracja pod numerem tel.: 58 325 76 02, 61 222 37 37  lub przez formularz dostępny na stronie www.mammo-med.pl

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia lub płyty CD  z poprzednich mammografii, o ile nie były one wykonane w pracowni MAMMO-MED. Prosimy o stawienie się na badanie w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Plakat Mammomed Mammografia

7 czerwca

LUX MED Diagnostyka

Plakat Luxmed Mammografia

LUX MED Diagnostyka informuje o możliwości wykonania kontrolnego badania mammograficznego w Ramach Programów Profilaktycznych NFZ w miejscowości Lesznowola w dniu 7 czerwca 2024 r.

Zapraszamy Panie w wieku 45-74 lat, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały badania mammograficznego (dla Pań, u których wystąpił nowotwór piersi w najbliższej rodzinie badanie finansowane jest przez NFZ co 12 miesięcy).

Mammobus będzie czekał w dniu 7 czerwca (piątek) 2024 r. przy Urzędzie Gminy Lesznowola ul. Gminna 60 w godz. 8.30-14.30

Konieczna jest wcześniejsza rejestracja pod numerem tel.: 58 666 24 44, 22 338 19 60  lub poprzez formularz  http://www.mammo.pl/formularz

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia lub płyty CD  z poprzednich mammografii, o ile nie były one wykonane w pracowni LUX MED. Prosimy o stawienie się na badanie w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Więcej informacji na temat mammografii i Programu Profilaktyki Raka Piersi znajdziecie Państwo na stronie www.mammo.pl

Skip to content