×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 1 min.

W niedzielę 2 kwietnia br. w godz. 10.00-16.00 na terenie Centrum Sportu w Lesznowoli przy ul. Kwiatowej 28 odbędą się pierwsze Lesznowolskie Prezentacje Modelarskie. Impreza jest bezpłatna!

Zapraszamy modelarzy, kluby i modelarnie z całej Polski chcące zaprezentować swoje osiągnięcia, modele bez względu na dyscyplinę modelarstwa jakiej to dotyczy oraz osoby chcące zapoznać się z techniką modelarską dzisiejszych czasów.

W trakcie imprezy będą pokazy modeli statków i okrętów redukcyjnych (kopie istniejących jednostek), modeli wyścigowych pływających, jeżdżących i latających.

Modele samochodów – od parku zdalnie sterowanych kopii miasteczka ciężarówek (TIR), poprzez modele RC do jazdy terenowej Trial, na specjalnie przygotowanym torze modele Drift i Drag race.

Lotnicy zaprezentują modele latające – zapowiedziana jest wizyta dwóch grup halowych modeli lotniczych AeroFestiwal.

Dodatkowo wizytę zapowiedzieli modelarze kolejowi.

Podstawowym celem imprezy jest popularyzacja modelarstwa bez podziału na poszczególne dyscypliny. Prezentacja klubów i zaproszenie do pracy w modelarni juniorów i osób zainteresowanych. Prezentacja modelarstwa jako dyscypliny sportu politechnicznego, a nie tylko mile spędzonego czasu w domowym zaciszu.

Żółty napis I Lesznowolskie Spotkanie Modelarskie na śliwkowym tle. U góry modele samochodów, tramwai i statku.
Skip to content