×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 1 min.

Wykorzystując możliwość, jaką stwarza znaczna ilość wolnego czasu, w miarę dobry stan zdrowia i okoliczności sprzyjające podejmowaniu różnorodnych zadań grupa nieformalna „Lesznowolaki” w składzie Janina Chmielewska, Jolanta Neuman, Janina Szulowska postanowiły aplikować o grant na działania realizowane przez seniorów na rzecz seniorów pn. „Każdy Senior jest wyjątkowy”.

Założeniem projektu jest budowanie relacji z innymi Seniorami, tworzenie sieci wsparcia społecznego, aktywizacja społeczna i wzmacnianie świadomości oraz integracja środowiska senioralnego.

Projekt jest realizowany w Klubie Senior+ w Magdalence, ul. Lipowa 28 oraz w Klubie Seniora 5 Sołectw w Mrokowie w Sali OSP, Marii Świątkiewicz 2.

Serdecznie zapraszamy.

WAŻNE!!! GRUPA JEST OTWARTA!!!

„Kiedy człowiek czuje się akceptowany i przyjmowany przez innych, kiedy widzi, że może wnieść do zespołu swoje talenty i zasoby, ma większą motywację do działania w pozytywnych kierunkach, nie popada w depresję czy poczucie bycia niepotrzebnym” to motto trwającego projektu dla seniorów, który otrzymał grant aktywizacyjny na lokalne inicjatywy współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030 o wartości 10 000 złotych.

Plakat Seniorów. Cztery obrazki z imprez seniorów.
Skip to content