×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 2 min.

Kulturalno-sportowe wydarzenia organizowane w dniach 25-26 marca 2023 r. na terenie gminy Lesznowola.

SOBOTA 25 marca

  • Międzynarodowy Dzień Czytania Tolkiena – święto ma na celu uczczenie pamięci o tym wspaniałym twórcy fantasy. Zapraszamy do wspólnej akcji czytelniczej polegającej na dodaniu zdjęcia z książką Tolkiena do wydarzenia utworzonego na FB – https://www.facebook.com/bibliotekalesznowola/ by pokazać innym czytelnikom, że świat tolkienowski jest wiecznie żywy!
  • Tenisowe Mistrzostwa Województwa U-14 – Europejskie Centrum Tenisa w Mysiadle, ul. Topolowa 29. Turniej rozegrany będzie pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Lesznowola. Turniej trwa 3 dni – od 25 do 27 marca. Rozgrywki można oglądać na żywo na kortach w Mysiadle lub śledzić na fanpage Europejskiego Centrum Sportu: https://www.facebook.com/ECT.club
  • Warsztaty filmowe z GOK Lesznowola – Filia Gminnego Ośrodka Kultury w GOK Lesznowola w Magdalence, ul. Lipowa 28, godz. 13.00-15.00. Pierwsze spotkanie z kilkumiesięcznego cyklu.  
  • Spektakl „Dzień z życia Lucjana, Lusi i Mamusi” – Filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8, godz. 17.00.
  • Minisiatkówka dziewcząt – rozgrywki ligowe w ramach Mistrzostw Województwa – 25-26 marca, godz. 9.00-13.00 hala sportowa w Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle przy ul. Kwiatowej 28. 

NIEDZIELA 26 marca

  • Powitanie wiosny w Podolszynie – Świetlica sołecka w Podolszynie, ul. Polna 133, w godz. 14.30-17.30.
  • Bajka dla dorosłych „O królu, chłopie i kiełbasie. Baśnie skandynawskie” – przedstawienie teatralne w Filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul Topolowa 2, godz. 18.00.
  • Minisiatkówka chłopców – rozgrywki ligowe w ramach Mistrzostw Województwa- hala sportowa w Mrokowie przy ul. Marii Świątkiewicz 2a, godz. 9.00-13.00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Plakat reklamujący warsztaty filmowe. Obrazki kamer i klapsów filmowych.
Złoty pierścień z napisami w języku elfów.
Obiekt Europejskiego Centrum Tenisa w Mysiadle.
Cztery kobiety. Dwie siedzą i dwie stoją na scenie.
Olbrzym z workiem na plecach idzie wzdłuż lasu i spogląda na małego człowieka.
Plakat, na zielonym tle napisy - zapowiedzi wydarzeń odbywających się w weekend 25-26 marca, na dole kwiaty wiosenne.
Skip to content