×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 1 min.

24 listopada w Warszawie odbyła się Gala Rankingu Gmin Województwa Mazowieckiego, podczas której została ogłoszona lista tegorocznych Liderów Rankingu. Gmina Lesznowola znalazła się w ścisłej czołówce zajmując 3 miejsce w województwie w kategorii gmin wiejskich oraz pierwsze miejsce w powiecie piaseczyńskim i tytuł Lidera powiatowego.

Ranking powstaje w oparciu o dane Głównego Urzędu Statystycznego i jest przedsięwzięciem niekomercyjnym. Pozycję w rankingu określa się na podstawie analizy 16 wskaźników. 

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego we współpracy z Urzędem Statystycznym w Warszawie.

Laureatom dyplomy wręczał m.in. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, który objął to wydarzenie patronatem honorowym. Podczas Gali Gminę Lesznowola reprezentowała Wójt Maria Jolanta Batycka-Wąsik oraz Skarbnik Gminy Marta Sulimowicz.

Więcej informacji o Rankingu na stronie FRDL https://frdl.mazowsze.pl/aktualnosci/wyniki-rankingu-gmin-wojewodztwa-mazowieckiego-2022-r

Dyplom

 

Od lewej: Marta Sulimowicz Skarbnik Gminy Lesznowola, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Wójt Gminy Lesznowola Maria Jolanta Batycka-Wąsik.

Trzy osoby, po bokach kobiety trzymające dyplomy, w środku mężczyzna w garniturze
Skip to content