×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 2 min.

Hala Sportowa  w Łazach jest to pierwszy obiekt sportowy, który został oddany do użytku w 2003 roku w Gminie Lesznowola. Od tego czasu służy mieszkańcom Lesznowoli i okolic w szerzeniu pasji związanych ze sportem. Po 19 latach od budowy hali udało się pozyskać środki na modernizację jej nawierzchni. Inwestycja została sfinansowana w kwocie 300 000,00 tysięcy złotych z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu 2022” oraz 164 940,00 zł ze środków Gminy. W ramach modernizacji została wykonana nowa podłoga sportowa powierzchniowo-elastyczna PCV firmy Gerflor Taraflex o grubości 9 mm oraz nowy ruszt drewniany.

Wykładzina Gerflor TARAFLEX  posiada Aprobaty Międzynarodowych Związków Sportowych takich, jak:

    FIBA (Międzynarodowy Związek Piłki Koszykowej)

    IHF (Międzynarodowa Federacja Piłki Ręcznej)

    FIVB (Międzynarodowy Związek Piłki Siatkowej)

    ITTF (Międzynarodowy Związek Tenisa Stołowego)

    IBF (Międzynarodowy Związek Badmintona)

30 listopada odbył się odbiór nowej nawierzchni, a 9 grudnia rozegrano na niej Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola. Były to zawody dedykowane rocznikom 2012/13, a z okazji wymiany nawierzchni w hali sportowej odbyły się ponownie po 9-ciu latach w Łazach.

Zapraszamy do obejrzenia nowej odsłony nawierzchni hali w Łazach w galerii zdjęć oraz do czynnego korzystania z obiektu!

Czarny napis Modernizacja nawierzchni hali sportowej w Łazach i logo Mazowsze
Skip to content