×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 1 min.

Hiszpańska firma COMINPORT przekazała środki finansowe w wysokości 147 369,88 zł na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy mieszkających w gminie Lesznowola. W piątek  8 lipca br. Wójt Maria Jolanta Batycka-Wąsik spotkała się z przedstawicielami Darczyńców –  Dyrektorem Generalnym Cominport Distribuciones – panem Jaime Serrano Echevarria oraz panem Krzysztofem Mazurem – dyrektorem polskiego oddziału firmy – Cominport Sp. z o.o. z Piaseczna i wręczyła podziękowania za to ogromne wsparcie. 

Warto podkreślić, że środki finansowe przekazała nie tylko hiszpańska firma, ale również jej pracownicy, którzy dodatkowo zorganizowali we własnym zakresie zbiórkę.

W spotkaniu uczestniczył Oktawian Druzd – Zastępca Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, do którego trafią przekazane środki. Pieniądze zasilą działanie magazynu GOPS w Janczewicach, z którego cały czas na bieżąco korzysta około 300 ukraińskich rodzin. 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc. 

 
Cztery osoby stoją w pomieszczeniu obok okna

Stoją od lewej: Krzysztof Mazur – Dyrektor Cominport Sp. z o.o z Piaseczna, Jaime Serrano Echevarria – Dyrektor Generalny Cominport Hiszpania, Wójt Maria Jolanta Batycka-Wąsik i Oktawian Druzd – Zastępca Kierownika GOPS Lesznowola.

Skip to content