×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 1 min.

2 marca br. w Urzędzie Gminy Lesznowola odbyło się spotkanie ze środowiskiem lesznowolskich inwestorów, poświęcone możliwościom współpracy i wsparcia podejmowanych przez Gminę działań pomocowych na rzecz uchodźców z Ukrainy. W spotkaniu zorganizowanym przez Wójt Gminy uczestniczyli Prezesi 7 firm deweloperskich.

Po omówieniu aktualnej sytuacji w Gminie Lesznowola, przedstawiciele inwestorów podzielili się własnymi doświadczeniami w zakresie wsparcia swoich pracowników z Ukrainy. Od początku wybuchu wojny lesznowolskie firmy organizują przyjazdy żon i dzieci swoich pracowników do Polski oraz wspierają ich finansowo i materialnie.

Wszyscy przedsiębiorcy uczestniczący w spotkaniu zadeklarowali wsparcie działań Samorządu w postaci wpłat na specjalnie utworzone gminne subkonto. Wpłacane tam środki pragną dedykować na potrzeby edukacyjne dzieci i młodzieży ukraińskiej.

Spotkanie odbyło się w gronie Prezesów Zarządu i Właścicieli następujących firm prowadzących działalność deweloperską na ternie Gminy Lesznowola:

– Jaszczuk Development,

– Immobart,

– Patio Deweloper,

– Piotr Piskorski El Patio,

– Novisa Development,

– Euro Deweloper,

– Soffia Development.

Samorząd Gminy Lesznowola reprezentowali Wójt Maria Jolanta Batycka-Wąsik i Zastępca Wójta Mirosław Wilusz, którzy podziękowali przedsiębiorcom za Wielki Dar Serca.

Skip to content