×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 2 min.

Jeżeli jesteś innowacyjną, przedsiębiorczą osobą, która potrzebuje wsparcia w rozwoju swojego przedsięwzięcia – konkurs “Startuj z Mazowsza” jest dla Ciebie.

Zgłoś swój start-up poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego online, w którym w ciekawy sposób przedstawisz, że to właśnie TWÓJ projekt ma największy potencjał. 

Przekonaj komisję i daj SOBIE szansę na pozyskanie dodatkowych środków, zdobycie wyjątkowych nagród od Partnerów konkursu oraz zaistnienie w mediach.

Udział w programie i połączona ekspertyza członków komisji oceniającej to źródło bezcennej biznesowej wiedzy, która pomoże zbudować lepsze jutro dla Twojej firmy.

Kto może zgłosić się do “Startuj z Mazowsza”?

Konkurs dedykowany jest dla startu-up’ów zarejestrowanych na terenie województwa mazowieckiego i działających nie dłużej niż 3 lata od daty ogłoszenia konkursu. Konkurs rozstrzygany jest w następujących kategoriach:

1) INNO-TECH  – dla start-up’u, który tworzy nowe produkty i procesy oraz znaczące zmiany technologiczne w produktach i procesach, obejmujące innowacje produktowe, procesowe, systemowe; dla start-up’u w fazie wzrostu na etapie sprzedaży;

2) SOCIAL IMPACT – dla start-up’u o pozytywnym oddziaływaniu na środowisko lub społeczeństwo, bez względu na etap rozwoju;

3) START – dla start-up’u, który tworzy innowacyjny projekt, będący na etapie Minimum Value Product lub prototypu, które ma szanse na efektywny rozwój i skalowanie.

UWAGA: Nie dopuszcza się zgłoszenia tego samego podmiotu do więcej niż jednej kategorii konkursowej.

Firmy, które wezmą udział w konkursie, mają szansę na zdobycie wyjątkowych nagród o łącznej wartości 90 000 złotych, jak również pozyskanie cennych kontaktów, promowanie ich pomysłów poprzez różne kanały komunikacji oraz rozgłos w mediach branżowych.

To już IV edycja konkursu “Startuj z Mazowsza”, adresowanego do mazowieckich start-upów, które tworzą innowacyjne pomysły i produkty.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem: https://innowacyjni.mazovia.pl/aktualnosci/wystartowala-iv-edycja-konkursu-startuj-z-mazowsza.html

Nabór jest otwarty do 14 lipca 2022 r. Finalistów poznamy już w październiku 2022 r.

Zachęcamy do aplikowania w konkursie firmy z terenu Gminy Lesznowola!

Skip to content