×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 2 min.

Zapraszamy do udziału w organizowanych wydarzeniach!

PIĄTEK 19 MAJA

W dolnym prawym rogu dużo kobiet wyciąga ręce i uśmiecha się.

Zapraszamy na spotkanie pt. Poznaj Kobiety w Centrum, które odbędzie się w piątek 19 maja 2023 r. o godz. 17.00 w Urzędzie Gminy Lesznowola.

Spotkanie jest organizowane przy współpracy z organizacją Kobiety w Centrum : https://kobietywcentrum.org.pl/ i jest to pierwsze z cyklu spotkanie, o charakterze organizacyjnym.

sobota 20 maja

Już jutro tj. 20 maja zapraszamy na kolejne treningi biegowe do Magdalenki.

Treningi dedykowane są dzieciom od 10 roku życia i dorosłym, którzy chcą biegać, ale trudno im znaleźć motywację do tego, by trenować samemu. Na uczestników czekają dwie grupy wiekowe. Dzięki ukształtowaniu terenu zajęcia prowadzone są ciekawie i różnorodnie, zawierają także wiele ćwiczeń technicznych dostosowanych do możliwości uczestników. Na treningach w Magdalence zadbasz nie tylko o kondycję, ale także miło spędzisz czas. Zapraszamy!

Trzy obrazki z osobami przebranymi w sportowe ubrania.

NIEDZIELA 21 MAJA

Obrazek szopa w masce i pelerynie na białym tle. Z lewej strony obrazki detektywa, warcabów, maskotek i trójki rowerzystów.

„SuperMoce ma każdy Zwierz! Czy Wasza Rodzina TEŻ?!” to hasło przewodnie Gry Terenowej i Pikniku Rodzinnego, które odbędą się w niedzielę 21 maja 2023 roku w godz. 14.00-17.00 na parkingu przy kościele św. Marii Magdaleny w Magdalence oraz na terenie rekreacyjnym przy ul. Brzozowej – tzw. Górki piaskowe. 

Na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in.:

  • gra terenowa ucząca rozwagi i pomagania,
  • gry XXL,
  • eko-warsztaty,
  • rodzinne zabawy sportowe.

W niedziele 21 maja o godz. 18.00 zapraszamy na Spektakl teatralny „Są dziwy na ziemi i w niebie” w wykonaniu Teatru Scena Przyfabryczna. Miejsce: GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

To pełna refleksji opowieść o przemianie postawy życiowej głównej bohaterki, która dokonuje się w zaskakujących okolicznościach… 

Więcej na stronie: www.gok-lesznowola.pl

Cztery osoby przebrane siedzą przy stoliku, dwie stoją z tyłu. Na dole napis: Teatr Scena Przyfabryczna zaprasza na spektakl S DZIWY NA ZIEMI I W NIEBIE
Skip to content