×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 1 min.

Informujemy, że od 10 do 16 stycznia br. remontowany będzie przejazd kolejowo-drogowy na ul. Baletowej. Przejazd w tym miejscu zostanie wyłączony z ruchu, a dla kierowców wyznaczone zostaną objazdy.

W grudniu kolejarze wykonali regulację wysokości torów. Tym razem wymieniać będą odwodnienie liniowe. Jak informuje PKP Linie Kolejowe opóźnienie dostaw materiałów, spowodowane pandemią, uniemożliwiło wykonanie prac w jednym czasie.

Kierowców, którzy dojadą ul. Baletową od strony ul. Puławskiej do skrzyżowania z ul. Kórnicką, obowiązywać będzie nakaz skrętu w lewo. Wyjazd z ul. Kórnickiej możliwy będzie wyłącznie w prawo w stronę ul. Puławskiej. Ograniczenia te nie będą dotyczyły dojazdu do posesji.

Zmiany w kursowaniu autobusów

W związku z zamknięciem przejazdu kolejowego na tydzień zawieszone zostanie kursowanie linii 809. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w jej zastępstwie w dni powszednie, w godzinach porannych uruchomiony zostanie dodatkowy kurs linii 737 na trasie Władysławów – Ursynów Płn.

Natomiast linia autobusowa 209 będzie kursowała na trasie skróconej do przystanku Kórnicka. Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków PKP Dawidy i Dawidy.

Skip to content