×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 1 min.

Powiatowy  Urząd Pracy w Piasecznie ul. Czajewicza 2/4 w dniu 10.05.2024 na sali konferencyjnej w godzinach 10.00-12.00 organizuje Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

W czasie wydarzenia będzie można uzyskać informacje na temat realizowanych przez ostatnie 20 lat przez Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie projektach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Przedstawione zostaną również informacje o formach wsparcia w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus – Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, Oś priorytetowa VI Działanie 6.1 – Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie piaseczyńskim (I)”.

Na zaproszenie Powiatowego Urzędu Pracy w wydarzeniu wezmą udział lokalni przedsiębiorcy/pracodawcy, którzy będą informowali o wolnych miejscach pracy: Areszt Śledczy, Benitex Beata Radkiewicz, DINO Polska S.A., Jeronimo Martins S.A., Maczfit Food, PAC-SOL S.C., PZU Życie S.A., REKO-KLIMA Sp. z o.o.

Ponadto będziemy gościć przedstawicieli UNHCR FO Warszawa, w ramach kampanii „Pracuj legalnie”.

Pracownicy Urzędu Pracy przekażą informacje na temat usług i instrumentów rynku pracy, natomiast osobom zainteresowanym podjęciem zatrudnienia za granicą zostaną przedstawione niezbędne informacje oraz oferty zawarte w krajowej bazie sieci EURES.

Serdecznie zapraszamy osoby bezrobotne,  poszukujące pracy i cudzoziemców zamieszkujących na terenie powiatu piaseczyńskiego do wzięcia udziału w wydarzeniu.

grafika 20 lat polski w UE. Granatowe tło
Skip to content