×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 1 min.

Zapraszamy Mieszkańców na bezpłatne konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich. Spotkanie odbywać się będzie w budynku Urzędu Gminy Lesznowola w środę 11.05.2022 r. w godz. 10.00-13.00.

Bezpłatne spotkanie w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego prowadzone będzie w formie konsultacji bezpośrednich i będzie skierowane do wszystkich osób zainteresowanych realizacją projektów przy wsparciu ze środków Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Specjaliści ds. funduszy europejskich udzielą fachowej i merytorycznej odpowiedzi na pytania m.in. w zakresie możliwości uzyskania dofinansowania i procesu aplikowania, a także realizacji i rozliczania projektów. Podczas takiego spotkania zostaną rozdane materiały informacyjno – promocyjne. Informacja na temat Mobilnego Punktu Informacyjnego zostanie zamieszczona na stronach www.funduszedlamazowsza.eu oraz na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl zgodnie ze standardami funkcjonowania mazowieckiej sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Poniżej link z informacją o naszym spotkaniu na stronie Fundusze dla Mazowsza:

https://www.funduszedlamazowsza.eu/wydarzenie/mobilne-punkty-informacyjne-organizowane-w-wojewodztwie-mazowieckim-w-maju/

Plakat - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznowoli

Skip to content