×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 1 min.

Ruszył konkurs organizowany przez Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie. Do wygrania jest 50 biletów 90-dniowych WTP! Podejmij wyzwanie, zrób 3 zdjęcia zielonej Warszawy i podróżuj Warszawskim Transportem Publicznym przez 3 miesiące za darmo!

Warszawa to piękne i bardzo zielone miasto. Mało kto wie, że w stolicy jest 12 rezerwatów przyrody. Bardziej znane są miejskie parki i lasy. 50 takich wyjątkowych miejsc zostało oznaczonych na Zielonej Mapie Warszawy. Do każdego z tych miejsc można dotrzeć Warszawskim Transportem Publicznym. Naprawdę warto – szczególnie w czerwcu!

Aby dać sobie szansę na 3 miesiące bezpłatnego podróżowania po stolicy trzeba podjąć trzytygodniowe wyzwanie, zrobić 3 zdjęcia wskazanych przez ZTM trzech różnych punktów znajdujących się na Zielonej Mapie Warszawy i w odpowiednim terminie przesłać je na adres promocja@ztm.waw.pl.

Fotograficzne wyzwania będą ogłaszane przez trzy pierwsze tygodnie czerwca – w każdy poniedziałek, na stronie internetowej www.wtp.waw.pl oraz na profilu na Facebooku.

Na wykonanie każdego zadania i przesłanie go do ZTM jest tydzień. W konkursie udział wezmą osoby, które wykonają wszystkie trzy zadania. Zwycięzców poznamy do końca czerwca!

Zadania do wykonania:

Pliki do pobrania:

Skip to content