×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 2 min.

W piątek 7 lipca zapraszamy na bezpłatne konsultacje ze specjalistą z Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Konsultacje adresowane są do osób prowadzących lub planujących założenie własnej działalności gospodarczej – specjalista udzieli porad dotyczących finansowania działalności.

Zapraszamy w godz. 10.00-14.00 do Urzędu Gminy Lesznowola, pok. nr 03 na poziomie -1.

W celu wzięcia udziału w spotkaniu konieczne jest dokonanie zgłoszenia pod numerem telefonu: 880 669 994 lub 532 546 544.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania.

 

Polska Fundacja Przedsiębiorczości to instytucja non-profit w 100% będąca własnością Skarbu Państwa, wobec której bezpośredni nadzór sprawuje Minister Finansów. Od 25 lat Fundacja jest w Polsce wiodącą instytucją pożyczkową oraz edukacyjną o nieposzlakowanej opinii na rynku, będącą głównym partnerem Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Regionalnych Funduszy Rozwoju. Obecnych i przyszłych przedsiębiorców wspiera m.in. atrakcyjnymi, zwrotnymi środkami unijnymi. Cały czas poszerzana jest oferta w zakresie  preferencyjnych pożyczek dla spółdzielni, wspólnot, towarzystw budownictwa społecznego, czy instytucji sektora publicznego i podmiotów ekonomii społecznej. Prowadzona jest szeroka, nieodpłatna działalność szkoleniowo-doradcza przede wszystkim dla przedsiębiorców, potencjalnych przedsiębiorców, bezrobotnych, studentów, absolwentów oraz pracowników. Oferowany jest dostęp do najnowocześniejszej, bezpłatnej, platformy szkoleniowej pod adresem www.szkolenia.pfp.com.pl, w ramach której odbywają się szkolenia online (na żywo), jak również  udostępniony jest dostęp do biblioteki szkoleń e-learningowych.

Skip to content