×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 1 min.

PKP Polskie Linie Kolejowe informują, że od 11 do 21 kwietnia zmieni się ruch pociągów na linii średnicowej (pomiędzy stacjami Warszawa Zachodnia a Warszawa Stadion). W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi nastąpi częściowe zamknięcie linii.

W tych dniach po linii przejadą po 3 pociągi w kierunku wschodnim i 3 w zachodnim przez godzinę. Wskutek tego część pociągów Kolei Mazowieckich będzie kończyła swój bieg z pominięciem linii średnicowej. Większość pociągów z kierunku wschodniego zakończy bieg na stacji Warszawa Wschodnia. Natomiast pociągi z kierunku zachodniego zakończą bieg na stacji Warszawa Główna lub Warszawa Zachodnia.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów KM ważny w dniach 11.04-21.04.2023 dostępny na stronie: www.mazowieckie.com.pl

Aby ułatwić pasażerom podróżowanie w czasie utrudnień, pomiędzy stacjami Warszawa Wschodnia a Warszawa Zachodnia będzie obowiązywało honorowanie biletów KM w pociągach PKP Intercity, WKD, SKM, Polregio i ŁKA.

Ponadto zostanie wprowadzone dodatkowe honorowanie biletów KM w niektórych środkach komunikacji miejskiej uruchamianych przez ZTM Warszawa. Szczegółowe informacje na stronie: www.mazowieckie.com.pl

Skip to content