×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 2 min.

W najbliższy weekend Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza Mieszkańców na dwa wydarzenia! W niedzielę 13 lutego br. o godz. 16.00 w filii GOK Lesznowola w Łazach, odbędzie się Bajkowa Niedziela. Teatr Wariacja wystąpi z przedstawieniem pt. Trzej Muszkieterowie i tajemnica królewskiego klejnotu. Tego samego dnia w godz. 17.00-18.30 w filii GOK Lesznowola we Władysławowie (Galeria na Górce), odbędą się warsztaty ceramiczne pt. Walentynki, czyli serce w różnych odsłonach. Liczba miejsc ograniczona!


W niedzielę 13 lutego br. o godz. 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela. Teatr Wariacja wystąpi z przedstawieniem pt. Trzej Muszkieterowie i tajemnica królewskiego klejnotu. Spotkanie odbędzie się w filii GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8. Przedstawienie płatne!

Bilet: 10 zł / dziecko, opiekunowie bezpłatnie.

Bilety do nabycia w dniu spektaklu od godz. 15.00. Płatność tylko gotówką. Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny.

UWAGA!
Z dzieckiem może przebywać tylko jeden opiekun. Prosimy o wejście na salę w maseczkach ochronnych. Ilość miejsc ograniczona!

TRZEJ MUSZKIETEROWIE i TAJEMNICA KRÓLEWSKIEGO KLEJNOTU.

To brawurowa historia czterech przyjaciół (muszkieterowie zostaną  wybrani z widowni),  pomagających królowej Francji rozwikłać intrygę dworską. Na dworze Ludwika XIII chce rządzić kardynał Richelieu. Wymyśla wraz z przebiegłą Milady plan przejęcia władzy.  Muszkieterowie z d’Artagnanem udaremniają ich złe zamiary walcząc z żołnierzami kardynała. Klejnoty , które były przyczyną całego zamieszania  zostają odzyskane i na wielkim balu / balet królewski wybrany z widowni odtańczy tryumfalny taniec / królowa Francji wystąpi  w cudownych diamentach u boku króla Ludwika XIII.

Siła przyjaźni i odwaga,  a także umiejętności walki na szpady będą doprowadzać widownię do niesamowitych emocji.

Plakat - bajkowa niedziela i spektakl pt. Trzej Muszkieterowie i Tajemnica Królewskiego Klejnotu


W niedzielę 13 lutego br. w godz. 17.00-18.30 odbędą się warsztaty ceramiczne pt. Walentynki, czyli serce w różnych odsłonach. Zapraszamy do filii GOK Lesznowola we Władysławowie (Galeria na Górce), ul. Wojska Polskiego 64. Warsztaty płatne!

Instruktorki: Joanna Jagodzińska i Urszula Kuligowska.
ZAPISY: 515 134 046, liczba miejsc ograniczona!

Koszt: 20 zł (honorujemy Lesznowolską KDR i Kartę Seniora)

Więcej informacji: http://www.gok-lesznowola.pl/wydarzenie/walentynki…

Plakat - Walentynki, czyli serce w różnych odsłonach

Skip to content