×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 1 min.

Gmina Lesznowola po raz kolejny przystąpiła do projektu „Wspieraj lokalnie”, dzięki czemu Mieszkańcy mają możliwość rozliczenia deklaracji PIT za 2021 rok za pomocą specjalnie utworzonego, bezpłatnego programu. Program umożliwia również przekazanie 1% na rzecz lokalnej organizacji pozarządowej.

Każdego roku z budżetu Państwa około 40% naszego podatku dochodowego wraca do gminy, która wskażemy w swoim zeznaniu podatkowym jako miejsce zamieszkania. Pieniądze te są przeznaczane m. in. na rozbudowę infrastruktury technicznej i drogowej, na szkoły i przedszkola, bezpieczeństwo publiczne, rozwój kultury, sportu i rekreacji.

Zachęcamy wszystkich Mieszkańców do rozliczania podatku dochodowego PIT za 2021 rok na rzecz Gminy Lesznowola. Podatek nie trafi do Gminy automatycznie – trzeba być zameldowanym na terenie Gminy Lesznowola lub – w przypadku braku meldunku – wskazać ją w deklaracji PIT jako miejsce swojego zamieszkania. 

Biały napis "Rozlicz PIT w gminie Lesznowola" w tle budynki i drzewa. Biały napis "wspieraj lokanie >> >>" na czerwonym tle
Projekt zrealizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy z PITax.pl PIT Online.
 
Biały napis "Przekaż 1% w gminie Lesznowola" w tle domy i drzewa. Biały napis "wspieraj lokanie >> >>" na czerwonym tle.
Projekt zrealizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy z PITax.pl PIT Online.

Rozlicz PIT w Gminie Lesznowola - film


Plakat PIT 2021. 3 zdjęcia inwestycji ukończonych w 2021 roku w gminie Lesznowola.


Pismo Wójta Gminy Lesznowola Pani Marii Jolanty Batyckiej-Wąsik do Mieskzańców

Skip to content