×

Pogoda

Kalendarz wydarzeń

🕑 1 min.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego.

Przedsiębiorstwa działające na terenie województwa mazowieckiego mogą skorzystać z preferencyjnych pożyczek:

  • przeznaczonych  na rozwój,
  • przeznaczonych na finansowanie inwestycji w nieruchomości na obszarze województwa mazowieckiego,
  • przeznaczonych na przedsięwzięcia inwestycyjne na terenie województwa mazowieckiego, realizowane przez małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące do wprowadzenia na rynek nowych produktów lub usług oraz pozyskiwania i wdrażania innowacji, wpływające na rozwój przedsiębiorstw oraz zwiększające skalę ich działalności.

Pożyczek udziela Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z o. o., który został powołany w 2004 roku przez samorząd województwa mazowieckiego celem wspierania przedsiębiorców działających na terenie województwa mazowieckiego. Oferta funduszu skierowana jest dla firm już istniejących, a także dla tych, które dopiero planują zaistnieć na rynku. Główna działalność Funduszu polega na udzielaniu nisko oprocentowanych pożyczek i obejmuje cały obszar województwa mazowieckiego. Pożyczki są udzielane ze środków pozyskanych z programów unijnych i samorządowych. Misją Funduszu jest rozwój przedsiębiorczości, dlatego wszystkie dochody przeznaczamy na zwiększenie środków na nowe pożyczki. Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Funduszy Pożyczkowych.

Informacje o pożyczkach oraz o Mazowieckim Regionalnym Funduszu Pożyczkowym znajdują się na stronie: https://pozyczkimazowieckie.pl/

Skip to content